Головна  →  Новини  →  15 грудня 2016

Центральний парк Києва перетворять на величезну Європейську резиденцію Санта Клауса

Центральний парк Києва перетворять на величезну Європейську резиденцію Санта Клауса

До новорічних та різдвяних свят у День Святого Миколая, 19 грудня, в Маріїнському парку Печерського району орієнтовно о 19:00 відбудеться урочиста церемонія відкриття Європейської резиденції Санта Клауса.

У перші хвили після церемонії запалення Головної ялинки України, на території центрального парку столиці, Санта Клаус разом з Святим Миколаєм запалять головну ялинку Печерського району.

Захід проходитиме під патронатом голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Мартинчука.

Організатори святкового заходу підготували для відвідувачів незабутні враження від святкової атмосфери добра та казки, єдності двох культур та традицій.

Вперше у центрі столиці, на території Печерського району під гаслом «В Єдності Сила!» розмістяться резиденції Санта Клауса (Маріїнський парк) та Святого Миколая (Національний Києво-Печерський Заповідник).

Так, у святковому зимовому містечку «Європейській резиденції Санта Клауса» учасники заходу матимуть змогу відвідати затишні та оригінальні за своєю архітектурою купольні конструкції «Іглу», в яких розміститься казковий світ Лапландії з майстернями іграшок, будинком новорічної пошти, рестораном, будиночком Санти та багато чого іншого.

Відвідувачі резиденції вперше зустрінуться не лише з Санта Клаусом, а й з його родиною – місіс Клаус, чарівною донькою Санні та її друзями ельфами. У Місіс Клаус бажаючі зможуть навчитися готувати різдвяне печиво та отримати незабутні враження від новорічних пригод, влаштованих невгамовною Санні.

Резиденції Санта Клауса працюватиме з 19 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року.

Акредитація ЗМІ за телефоном: 050 918 89 07, (044) 280 12 40.

Організатори заходу: ТОВ «Ювента-Груп Україна»

 

Відео-ролик Європейської резиденції Санта Клауса у Маріїнському парку

Перейти до спискуВерсiя для друку