Головна  →  Анонси  →  14 вересня 2017

На Печерську презентують мультимедійний проект «Мартиролог загиблим у боях за незалежність і територіальну цілісність України»

15 вересня 2017 року о 14:00 у Московській брамі Печерської фортеці Національного музею історії України у Другій світовій війні відбудеться презентація нового музейного мультимедійного проекту «Мартиролог загиблим у боях за незалежність і територіальну цілісність України».

Мартиролог загиблих у боях за незалежність і територіальну цілісність України на східних теренах розміщено під склепінням Московської брами ХVІІІ ст., яка свого часу була південним в’їздом до Печерської фортеці. Саме звідти в ХХІ столітті прийшла до України війна, яка день за днем забирає життя наших співгромадян. Тому саме в ній, у брамі Московській – тисячі імен і портретів загиблих за свободу України.

Одними з перших віддадуть шану полеглим бійці 1-го батальйону оперативного призначення резервістів ім. Героя України генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії України. Вони передадуть до Музею легковий автомобіль пікап «Крокодил» відомий як один із перших волонтерських авто для фронту який разом із бійцями пройшов нелегкий шлях найгарячішими точками Сходу України. Він став легендою в зоні АТО, а нині стане музейним експонатом – промовистим свідком і очевидцем подій.

Місце проведення: вхід до Національного музею історії України у Другій світовій війні (Київ, вул. Лаврська, 24).

Вхід вільний!

Перейти до спискуВерсiя для друку