КМДА Київська міська державна адміністрація


23 травня 2016

Сергій Мартинчук та учасники Революції Гідності вшанували пам’ять Героїв

Сергій Мартинчук та учасники Революції Гідності вшанували пам’ять Героїв

23 травня 2016 року голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук разом із учасниками Революції Гідності, родинами Героїв Небесної Сотні, військовослужбовцями, учнівською молоддю з нагоди відзначення Дня Героїв взяли участь у вшануванні пам’яті Героїв біля пам’ятного Хреста на Алеї Героїв Небесної Сотні на місці загибелі відважних українців. Фотозвіт.

На церемонії вшанування пам’яті Героїв очільник Печерського району наголосив, що Свято Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

«У цей день ми згадуємо героїчні вчинки минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму в боротьбі за незалежність. Свято Героїв символічно відзначається 23 травня згідно з рішенням Другого Великого Збору Організації Українських Націоналістів з 1941 року», - зазначив Сергій Мартинчук.

Представник Президента в Печерському районі міста Києва Сергій Мартинчук наголосив, що на честь відзначення Дня Героїв, 23 травня ініційовано провести урочисту церемонію вшанування пам’яті Героїв, у тому числі Героїв Небесної Сотні, які чинили шалений опір антиукраїнській владі, борців за територіальну цілісність і незалежність України - бійців АТО, які є взірцем служіння українському народу для сучасної молоді.

Учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Після, ліцеїсти Київського військового ліцею ім. І.Богуна урочисто провели військовий ритуал з покладання квітів до пам’ятного Хреста.

По завершенню церемонії Сергій Мартинчук поспілкувався з учасниками Революції Гідності та родинами Героїв Небесної Сотні.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.