Головна  →  Оголошення  →  16 серпня 2017

До уваги Керівників підприємств, установ та організацій Печерського району міста Києва!

Державна політика в галузі соціального захисту громадян, потерпілих від Чорнобильської катастрофи та громадян, працюючих на забруднених територіях базується на принципах соціального захисту людей, повного відшкодування шкоди особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Надання державних соціальних гарантій та поліпшення соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, врегульовано Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що спрямований на захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та розв'язання пов'язаних з нею проблем соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території.

В Управлінні праці та соціального захисту населення Печерської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – Управління) станом на 01.08.2017 перебуває на обліку 340 підприємств, установ та організацій 873 працівників яких отримують доплати за роботу на радіоактивно забруднених територіях, збереження заробітної плати при переведенні на нижчеоплачувану роботу та у зв`язку з відселенням, надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи, згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Сума виплачених із державного бюджету компенсацій, допомоги та пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи становить 7 461 761,92 грн.

Враховуючи вищезазначене, з метою недопущення порушення законних прав та інтересів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Управління повідомляє.

Відповідно до п.6 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ від 20.09.2005 № 936 на керівників підприємств покладена персональна відповідальність за своєчасність подання документів до уповноваженого органу (Управління) щодо реєстрації не пізніше ніж за два місяці до початку кожного бюджетного року.

Для реєстрації підприємства, установи та організації повинні надати до Управління наступні документи:

 1. Відомості про підприємство - Паспорт даних підприємства, працівники якого отримують компенсаційні виплати та допомогу, пов`язані із заробітною платою, згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (форма 2, затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 13.04.2016 №391).

2. Списки громадян із зазначенням прізвища, імені та по батькові, категорії, серії та номера посвідчення, місця проживання (перебування), ідентифікаційного номера.

3. Графік відпусток громадян та розрахунок витрат для додаткової відпустки на наступний бюджетний рік.

У разі зміни зазначених відомостей та списків громадян підприємство повинно повідомити Управління протягом 20 днів наступного місяця про такі зміни.

Документи необхідно надати до Управління у термін до 01 листопада 2017 року (адреса: м. Київ, вул. Цитадельна, 4/7, кім.8 телефон (044) 280-05-99.

Прийомні години:

- понеділок, середа з 9.00 - 18.00;

- четвер 13.45-18.00;

- п`ятниця 9.00-13.00;

- обідня перерва 13.00 - 13.45.

Джерело: Управління праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку