Головна  →  Новини  →  6 грудня 2016

Сергій Мартинчук привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

Сергій Мартинчук привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

6 грудня до Дня Збройних Сил України голова Печерської райдержадміністрації Сергій Мартинчук урочисто привітав військовослужбовців з 25-ю річницею створення Збройних Сил України. Фотозвіт.

У заході взяли участь представники військових установ, які належать до структури Збройних Сил України та розташовані на території Печерського району міста Києва, зокрема: Печерського районного у м. Києві військового комісаріату, Національного військово-медичного клінічного центру «Головного військового клінічного госпіталю», військового двічі орденів Червоного Прапору інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій та військового ліцею ім. Богуна.

У вітальному слові представник Президента у Печерському районі Сергій Мартинчук зауважив, що ще кілька років тому День Збройних Сил України було святом виключно символічним, а нині у зв’язку з російською агресією, воно набуло більшої ваги та актуальності.

«Події останніх років у східних регіонах України засвідчили, що сильна та міцна армія є запорукою миру в державі, гарантією її незалежності та цілісності. Нині наш народ та армія єдині. У Збройних Силах України проходять службу кращі представники нашого могутнього народу, патріоти, які щодня зі зброєю в руках відстоюють незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Бажаю усім діючим таколишнім воїнам перемоги вусіх починаннях, атакож щастя таздоров’я. Слава Україні!», – зауважив Сергій Мартинчук.

У рамках святкування очільник Печерського району Сергій Мартинчук вручив Подяки військовослужбовцям за зразкове виконання службових обов’язків, високу громадянську позицію, професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України.

З вітальним словом також виступив військовий комісар Печерського районного у м. Києві військового комісаріату Станіслав Макаренко, який привітав присутніх зі святом та побажав усім міцного здоров’я та успіхів у благородній справі служіння українському народові заради миру та процвітання України.

Військовослужбовці Військового інституту телекомунікації та інформатизації в свою чергу привітали голову Печерської райдержадміністрації Сергія Мартинчука з 25-ю річницею створення Збройних Сил України, вручили почесну Подяку та побажали здоров’я, благополуччя та мирного неба.

Після вручення нагород хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, захисників України, які загинули відстоюючи територіальну цілісність нашої держави під час проведення антитерористичної операції.

На честь військовослужбовців від вихованців та педагогів дитячих музичних шкіл Печерського району звучали тематичні виступи, які нікого не залишили байдужим.

Слава Україні!

Перейти до спискуВерсiя для друку