Бєлєй Наталія Миколаївни - начальник відділу організаційного та методичного забезпечення;

- Довідка про результати перевірки Бєлєй Наталія Миколаївни

Поліщук (Гончарова) Лідія Сергіївна - головний спеціаліст відділу соціальної роботи;

- Довідка про результати перевірки Поліщук (Гончарова) Лідія Сергіївна

Ільєнко Ірина Сергіївна - головний спеціаліст відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Ільєнко І.С.

Самотєєва Юлія Олегівна - головний спеціаліст відділу з питань кадрової роботи та державної служби.

- Довідка про результати перевірки Самотєєва Ю.О.

Антошин Валерій Миколайович - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Антошина В.М.;

Шишковська Маргарита Валентинівна - спеціаліст І категорії відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій;

- Довідка про результати перевірки Шишковської М.В.;

Безсмертна Тетяна Борисівна- головного спеціаліста бюджетного відділу;

- Довідка про результати перевірки Безсмертної Т.Б.;

Корнієнко  Олександр   Іванович – адміністратор  сектору  надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника;

Потапов В'ячеслав Анатолійович - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності на період відпустки для догляду за дитиною, яка потребує домашнього догляду, основного працівника;

- Довідка про результати перевірки Потапов В'ячеслав Анатолійович.

Лавріненко Оксани Борисівни - заступник начальника управління освіти - начальник відділу з питань загальної середньої освіти;

- Довідка про результати перевірки Лавріненко О.Б.

Свірської Алли Петрівни - спеціаліст І категорії сектору інформаційного забезпечення  надання  адміністративних  послуг та документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Свірської Алли Петрівни.

Дякович Світлана Миколаївна -  адміністратор сектору контролю надання  адміністративних  послуг та видачі документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Дякович С.М.

Папуша Максим Миколайович - перший заступник голови райдержадміністрації 2013р.

Папуша Максим Миколайович - перший заступник голови райдержадміністрації 2014р.

Луценко Денис Васильович - спеціаліст І категорії відділу прийому громадян.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Луценка Дениса Васильовича.

Завозненко Юлія Вікторівна - головний спеціаліст відділу автоматизованих систем управління.

- Довідка про результати перевірки Завозненко Ю.В.

Власенко Людмила Володимирівна - провідного спеціаліста відділу обліку та розподілу житлової площі.

Навет Юлія Анатоліївна - спеціаліст І категорії інформаційно-аналітичного відділу.

Довідка про результати перевірки Навет Юлії Анатоліївни

Донець Олена Петрівна - керівника апарату райдержадміністрації.

- Довідка про результати перевірки Донець О.П.

Петруньок Олександр Володимирович - головний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі.

Невмивако Людмила Антонівна - головний спеціаліст сектору з питань регуляторної політики та підприємництва.

- Довідка про результати перевірки Невмивако Л.А.

Маринич Діани Василівни - начальник відділу культури,  туризму   та   охорони   культурної спадщини

- Довідка про результати перевірки Маринич Д.В.

Глечик Таміла Миколаївна - провідний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Глечик Таміла Миколаївна

Василик Валентина Олександрівна - головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

- Довідка про результати перевірки Василик Валентини Олександрівни

Нікітіна Кіра Семенівна - головний спеціаліст відділу культури,  туризму   та   охорони   культурної спадщини

- Довідка про результати перевірки Нікітіна К.С.

Лебедєва Ганна В'ячеславівна - державний адміністратор.

- Довідка про результати перевірки Лебедєва Ганна В'ячеславівна.

Кулик Віта Василівна - головний спеціаліст відділу нагляду за призначенням пенсії.

Ткачук Лілія Сергіївна - спеціаліст І категорії сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

- Довідка про результати перевірки Ткачук Л.С.

Добрий-Вечір Лариса Валеріївна - начальник відділу експлуатації житлового та житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Добрий-Вечір Лариса Валеріївна

Кухтова Ірина Станіславівна - головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури та землекористування.

Довідка про результати перевірки Кухтової Ірини Станіславівни

Прокопець Сергій Миколайович - головний спеціаліст сектору з питань охорони праці.

- Довідка про результати перевірки Прокопець С. М

Пікуль Анатолій Григорович- головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій.

- Довідка про результати перевірки Пікуля А.Г.

Шевчук Наталія Михайлівна - головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій.

- Довідка про результати перевірки Шевчук Н.М.

Лютик Валентини Петрівни - головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій громадян.

Довідка про результати перевірки Лютик Валентини Петрівни

Зузанська Ольга Юріївна - начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.

- Довідка про результати перевірки Зузанська Ольга Юріївна.

Клементьєва Людмила Іванівна - начальник архівного відділу.

- Довідка про результати перевірки Клементьєва Людмила Іванівна.

Мікульський Юрій Володимирович - завідувач сектором з питань оборонної та мобілізаційної роботи.

- Довідка про результати перевірки Мікульський Юрій Володимирович

Мозгова Ольга Вікторівна - начальник управління праці та соціального захисту населення.

- Довідка про результати перевірки Мозгова Ольга Вікторівна.

Суботенко Тетяна Андріївна - начальник відділу обліку та розподілу житлової площі.

Кузьміч Лариса Анатоліївна - завідувач сектором з питань охорони праці.

Довідка про результати перевірки Кузьміч Лариси Анатоліївни.

Третяк Юрій Михайлович - начальник відділу інформаційних технологій.

Довідка про результати перевірки Третяка Юрія Михайловича

Кравчук Оксана Геннадіївна - начальник служби у справах дітей.

Довідка про результати перевірки Кравчук О.Г.

Янчук Олена Павлівна - директор Печерського районного у м. Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

- Довідка про результати перевірки Янчук Олена Павлівна.

Коровін Сергій Геннадійович - начальник управління охорони здоров’я.

- Довідка про результати перевірки Коровіна С.Г.

Федюк(Чернищук)  Юлія Миколаївна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Федюк (Чернищук) Ю.М.

Слюсарь Євген Петрович - начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю і ЗМІ.

- Довідка про результати перевірки Слюсаря Є.П.

Ященко Сергій Михайлович - завідувач сектором екології.

- Довідка про результати перевірки Ященко Сергій Михайлович.

Новікова Олена Миколаївна - начальник фінансового управління райдержадміністрації.

- Довідка про результати перевірки Новікової О.М.

Кучерявий Валерій Петрович - начальник відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Кучерявого Валерія Петровича

Снєжко Світлана Леонтіївна - начальник відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Снєжко Світлани Леонтіївни.

Пасак Віта Василівна - начальник відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Пасак Віти Василівни

Ваховська Ірина Борисівна - начальник відділу з питань майна комунальної власності.

- Довідка про результати перевірки Ваховської І.Б.

Невмержицький Анатолій Васильович - заступник голови райдержадміністрації.

- Довідка про результати перевірки Невмержицького А.В.

Пашкевич Тетяна Іванівна - начальник відділу організації діловодства.

- Довідка про результати перевірки Пашкевич Т.І.

Перетятько Наталія Миколаївна - начальник організаційного відділу.

- Довідка про результати перевірки Перетятько Н.М.

Синяк Любов Володимирівна - заступник керівника апарату - начальник відділу з питань кадрової роботи та державної служби.

- Довідка про результати перевірки Синяк Любов Володимирівна.

Скопенко Михайло Володимирович - начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Скопенка М.В.

Щербич Валентина Тимофіївна - начальник відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Щербич В.Т.

Щепетова Ірина Геннадіївна - начальник юридичного відділу.

- Довідка про результати перевірки Щепетової І.Г.

Фартучна Галина Володимирівна - начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

- Довідка про результати перевірки Фартучної Г.В.

Попов Володимир Станіславович - начальник відділу будівництва, архітектури та землекористування управління ЖКГ та будівництва Печерської РДА.

Лебідь Альбіна Володимирівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Лебідь А.В.

Колосова Олена Олексіївна - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Колосової Олени Олексіївни

Піотрович Леся Володимирівна - начальник відділу капітального будівництва.

Довідка про результати перевірки Піотрович Лесі Володимирівни

Руссу Юрій Карибулович - головний спеціаліст відділу інформаційних технологій.

Довідка про результати перевірки Руссу Юрія Карибуловича.

Зайцева Антоніна Іванівна - заступник начальника управління праці та соціального захисту населення.

Довідка про результати перевірки Зайцева Антоніна Іванівна

Мартинчук Сергій Олександрович - голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Озерецьківська Ірина Василівна - Заступник начальника Служби у справах дітей – начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення (питання усиновлення).

Озерецьківська Ірина Василівна - Заступник начальника Служби у справах дітей – начальник відділу з питань опіки, піклування та усиновлення (питання усиновлення).

Довідка про результати перевірки Озерецьківська Ірина Василівна

Ярошевський Максим Петрович - заступник начальника управління.

Ярошевський Максим Петрович - заступник начальника управління.

Козленко Тетяна Сергіївна - заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу.

Козленко Тетяна Сергіївна - заступник начальника управління-начальник бюджетного відділу.

Довідка про результати перевірки Козленко Тетяни Сергіївни

Іщенко Олена Леонідівна - перший заступник начальника фінансового управління.

Іщенко Олена Леонідівна - перший заступник начальника фінансового управління.

Довідка про результати перевірки Іщенко Олени Леонідівни

Ткаченко Наталія Іванівна  - заступник начальника управління.

Куреньов Віктор Іванович - заступник начальника управління охорони здоров'я.

Довідка про результати перевірки Куреньов Віктор Іванович

Куреньов Віктор Іванович - заступник начальника управління охорони здоров'я.

Бак Наталія Леонідівна - заступник начальника управління – начальник відділу з питань розвитку житлово-комунального господарства.

Бак Наталія Леонідівна - заступник начальника управління – начальник відділу з питань розвитку житлово-комунального господарства.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Бак Наталії Леонідівни.

Григор'єва Олена Петрівна - заступник начальника управління – начальник відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Григор'єва О.П.

Некрутова Валентина Дмитрівна - директор Територіального центру.

Масляк Володимир Вікторович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій.

Довідка про результати перевірки Масляка Володимира Вікторовича

Лазоренко Роман Вікторович - спеціаліст І категорії відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Лазоренка Романа Вікторовича.

Лучкінa Оксана Миколаївна - начальник відділу роботи із зверненнями громадян.

- Довідка про результати перевірки Лучкіної О.М.

Федюк Максим Анатолійович - завідувач сектором організаційно-аналітичного забезпечення роботи  голови Печерської РДА.

- Довідка про результати перевірки Федюк Максим Анатолійович.

Прокопенко Марина Вікторівна - провідний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Прокопенко Марина Вікторівна

Клименко Світлана Петрівна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Клименко Світлани Петрівни.

Тищенко Олеся Анатоліївна - спеціаліст І категорії відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Тищенко О.А.

Осташевська Людмила Іванівна - начальник управління житлово - комунального господарства та будівництва.

Іваніцький Олександр Леонідович - спеціаліст І категорії відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Іваніцького Олександра Леонідовича.

Руденко Наталія Іванівна - спеціаліст І категорії відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Руденко Наталії Іванівни

Петровська Олена Станіславівна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

Папуша Вадим Сергійович - провідний спеціаліст відділу з питань профілактично – виховної роботи.

Довідка про результати перевірки Папуші Вадима Сергійовича.

Люта Олена Василівна - головний спеціаліст відділу з питань профілактично - виховної роботи.

- Довідка про результати перевірки Люта Олена Василівна

Колєнченко Юлія Віталіївна - головний спеціаліст – юрист відділу з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

- Довідка про результати перевірки Колєнченко Юлії Віталіївни.

Лисенко Любов Григорівна - головний бухгалтер Служби у справах дітей.

Довідка про результати перевірки Лисенко Л.Г.

Кобець Ірина Петрівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер.

Довідка про результати перевірки Кобець Ірини Петрівни.

Концедайло Світлана Віталіївна - заступник начальника бюджетного відділу.

Довідка про результати перевірки Концедайло Світлани Віталіївни

Бойправ Наталія Василівна - завідувач сектором контролю за станом проведення розрахунків за теплоенергоносіїв та фінансування житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Бойправ Наталія Василівна.

Кулик Оксана Олександрівна - головний спеціаліст сектору контролю за станом проведення розрахунків за теплоенергоносіїі та фінансування житлово-комунального господарства.

Мартинюк Інна Павлівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Мартинюк Інни Павлівни

Конішевська Ірина Валеріївна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Конішевської Ірини Валеріївни

Жикіна Дар’я Григорівна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Довідка про результати перевірки Жикіної Дар'ї Григорівни

Ковтюх Юлія Анатоліївна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

Клекацюк Тетяна Сергіївна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

- Довідка про результати перевірки Клекацюк Тетяна Сергіївна

Куімова Ірина Дмитрівна - головний спеціаліст бюджетного відділу.

- Довідка про результати перевірки Куімова Ірина Дмитрівна

Романова Наталія Павлівна - головний спеціаліст відділу з питань опіки, піклування та усиновлення.

- Довідка про результати перевірки Романова Н.П.

Овсепян Оксана Олексіївна - головний спеціаліст сектору контролю за станом проведення розрахунків за теплоенергоносії та фінансування житлово-комунального господарства фінансового управління.

Довідка про результати перевірки Овсепян Оксани Олексіївни

Овчарова Олена Миколаївна - начальник відділу з питань профілактично-виховної роботи.

- Довідка про результати перевірки Овчарова Олена Миколаївна

Гой Тетяна Іванівна - начальник відділу з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

Довідка про результати перевірки Гой Тетяни Іванівни

Кожушок – Литвинова Іванна Петрівна - головний спеціаліст – юрист відділу з питань опіки, піклування та усиновлення.

- Довідка про результати перевірки Кожушок – Литвинова Іванна Петрівна.

Войтович Ніна Миколаївна - головний спеціаліст відділу з питань захисту житлових та майнових прав дітей.

Довідка про результати перевірки Войтович Ніни Миколаївни

Жук Андрій Михайлович - заступник начальника юридичного відділу.

Довідка про результати перевірки Жука Андрія Михайловича.

Палієнко Оксана Андріївна - головний спеціаліст юридичного відділу.

Довідка про результати перевірки Палієнко Оксани Андріївни.

Зальцберг Юлія Ігорівна - головний спеціаліст юридичного відділу.

Шимерянська Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Шимерянської Оксани Володимирівни

Чуб Світлана Віталіївна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Чуб Світлани Віталіївни

Безсмертна Світлана Іванівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Безсмертна Світлана Іванівна

Ступак Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Ступак Оксани Володимирівни

Пилипенко Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Пилипенко Оксана Володимирівна

Гулевич Наталія Михайлівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Гулевич Наталії Михайлівни

Гопик Тетяна Олександрівна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

- Довідка про результати перевірки Гопик Тетяна Олександрівна.

Кацалап Алла Іванівна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Кацалап Алли Іванівни

Науменко Наталія Леонідівна - заступник начальника відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Науменко Наталії Леонідівни.

Павленко Наталія Іванівна - головний спеціаліст відділу організації діловодства.

Довідка про результати перевірки Павленко Наталії Іванівни

Шульга Олена Миколаївна - старший інспектор відділу роботи із зверненнями громадян.

Довідка про результати перевірки Шульги Олени Миколаївни.

Чопенко Наталія Петрівна - провідний спеціаліст відділу контролю.

Довідка про результати перевірки Чопенко Наталія Петрівна

Бочковський Сергій Вікторович - провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій.

- Довідка про результати перевірки Бочковський Сергій Вікторович.

Кравчук Олена Пилипівна - головний спеціаліст відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Кравчук Олени Пилипівни.

Саранцов Сергій Володимирович - головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи.

Довідка про результати перевірки Саранцова Сергія Володимировича.

Атамашко Світлана Володимирівна - начальник відділу фінансово-економічної роботи.

Булигіна Людмила Петрівна - головний спеціаліст відділу організаційно-медичної роботи.

Довідка про результати перевірки Булигіна Людмила Петрівна

Волошина Лариса Миколаївна - головний бухгалтер управління охорони здоров’я.

Голець Ірина Михайлівна - головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи.

Довідка про результати перевірки Голець Ірина Михайлівна

Дєєва Надія Олексіївна - головний спеціаліст відділу фінансово-економічної роботи.

Довідка про результати перевірки Дєєва Надія Олексіївна

Монаєнко Наталія Ігорівна - провідний спеціаліст відділу організаційно-медичної роботи.

Довідка про результати перевірки Монаєнко Наталії Ігорівни

Туревич Ольга Юріївна - спеціаліст І категорії – юрисконсульт відділу організаційно-медичної роботи.

Довідка про результати перевірки Туревич Ольги Юріївни

Сичинська Олена Володимирівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Сичинської Олени Володимирівни

Литвинова Анжеліка Володимирівна - заступник начальника відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Литвинової Анжеліки Володимирівни

Сухенко Тетяна Іванівна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

Довідка про результати перевірки Сухенко Тетяни Іванівни

Левченко Тетяна Миколаївна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Левченко Тетяни Миколаївни

Гук Віра Володимирівна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Гук Віри Володимирівни

Чайка Тетяна Миколаївна - головний спеціаліст відділу контролю.

Некрутова Ольга Миколаївна - заступник начальника відділу контролю.

Довідка про результати перевірки Некрутової Ольги Миколаївни.

Корнієнко Наталія Геннадіївна - головний спеціаліст відділу інформаційних технологій.

Довідка про результати перевірки Корнієнко Наталія Геннадіївна

Ступніцька Ганна Миколаївна - головний спеціаліст відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Ступніцької Ганни Миколаївни

Латишева Лілія Олександрівна - заступник начальника відділу економіки.

Довідка про результати перевірки Латишева Лілія Олександрівна

Міщенко Тетяна Василівна - заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – заступник головного бухгалтера.

Довідка про результати перевірки Міщенко Тетяни Василівни.

Бойченко Валентина Василівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Бойченко Валентини Василівни

Касьянова Ольга Олександрівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Касьянової Ольги Олександрівни

Рольська Тетяна Миколаївна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Рольської Тетяни Миколаївни.

Пилипчук Клавдія Семенівна - головний спеціаліст архівного відділу.

Довідка про результати перевірки Пилипчук Клавдії Семенівни

Федченко Юлія Іванівна -  головний спеціаліст архівного відділу.

Довідка про результати перевірки Федченко Юлії Іванівни.

Лук’янчук Марина Владиславівна - головний спеціаліст відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Лук’янчук Марини Владиславівни

Пшенична Тамара Володимирівна - завідувач сектором контролю надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру- адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Пшенична Тамара Володимирівна

Святина Ганна Володимирівна - завідувач сектором надання адміністративних послуг - адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Святина Ганна Володимирівна

Крохмальна Євгенія Анатоліївна - завідувач сектором видачі документів дозвільного характеру - державний адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Крохмальна Євгенія Анатоліївна.

Костіна Наталія Іванівна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

Довідка про результати перевірки Костіної Наталії Іванівни

Герговська Світлана Миколаївна - головний спеціаліст сектору екології.

Довідка про результати перевірки Герговської Світлани Миколаївни

Рябуха Анна Іванівна - головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.

Шкорупинський Олег Едуардович - головний бухгалтер відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Погорєлова Анна Сергіївна - провідний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Калениченко Ніна Петрівна - головний спеціаліст відділу з навчальної та виховної роботи.

 - Довідка про результати перевірки Калениченко Ніни Петрівни 

Плешко Тетяна Павлівна - головний спеціаліст відділу з навчальної та виховної роботи.

 - Довідка про результати перевірки Плешко Тетяни Павлівни

 
 

 Довідка про результати перевірки Філоненко Тетяни Анатоліївни

 

Решетар В’ячеслав  Володимирович - головний бухгалтер – начальник відділу економічного аналізу та бухгалтерської звітності.

- Довідка про результати перевірки Решетаря В.В.

Дашківська Тетяна Павлівна - головний спеціаліст відділу економічного аналізу та бухгалтерської звітності.

- Довідка про результати перевірки Антропова (Дашківська) Тетяна Павлівна

Александрова Світлана Михайлівна - начальник відділу по роботі та створенню ОСББ.

- Довідка про результати перевірки Александрова Світлана Михайлівна

Бойко Світлана Пантелеймонівна - головний спеціаліст відділу по роботі та створенню ОСББ.

- Довідка про результати перевірки Бойко Світлана Пантелеймонівна

Лимар Ольга Миколаївна - головний спеціаліст-юрист відділу по роботі та створенню ОСББ.

Довідка про результати перевірки Лимар Ольги Миколаївни

Якимець Тетяна Василівна - головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Якимець Тетяна Василівна

Печинська Юлія Павлівна - головний спеціаліст відділу з питань розвитку житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Печинська Юлія Павлівна

Перехрест Наталія Василівна - головний спеціаліст відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Перехрест Наталії Василівни

Сандрос  Надія Ігорівна - провідний спеціаліст відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Сандрос Надії Ігорівни

Артюх Ганна Миколаївна - начальник відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Артюх Ганна Миколаївна

Гладка Ганна Петрівна - головний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

- Довідка про результати перевірки Гладка Ганна Петрівна

Павелко Галина  Юріївна - завідувач сектором з технічних питань житлово-комунального господарства.

- Довідка про результати перевірки Павелко Галина  Юріївна

Липовська Лариса Миколаївна - головний спеціаліст сектору з технічних питань житлово-комунального господарства.

Довідка про результати перевірки Липовської Лариси Миколаївни

Мазур Артем Ігорович - старший інспектор відділу капітального будівництва.

- Довідка про результати перевірки Мазур Артем Ігорович

Марковський Олексій Валерійович - старший інспектор відділу капітального будівництва.

Довідка про результати перевірки Марковського Олексія Валерійовича

Дігтяренко Віктор Павлович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

Довідка про результати перевірки Дігтяренка Віктора Павловича

Лучко Інна Сергіївна - начальник відділу по роботі та створенню ОСББ.

Довідка про результати перевірки Лучко Інни Сергіївни

Кубрякова Лілія Володимирівна - головний спеціаліст-юрист відділу по роботі та створенню ОСББ.

- Довідка про результати перевірки Кубрякова Лілія Володимирівна

Кудрявченко Володимир Іванович - начальник відділу зв’язку та оповіщення.

Довідка про результати перевірки Кудрявченка Володимира Івановича

Резера Федір Карлович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

- Довідка про результати перевірки Резери Федора Карловича

Скорик Ілля Володимирович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

- Довідка про результати перевірки Скорика Іллі Володимировича

Степаненко Леонід Михайлович - старший інспектор відділу зв’язку та оповіщення.

- Довідка про результати перевірки Степаненко Леонід Михайлович

Хоменко Світлана Юріївна - головний спеціаліст відділу з питань майна комунальної власності.

- Довідка про результати перевірки Хоменко Світлани Юріївни

Сорока Сергій Олександрович - головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм.

Прилипко Володимир Олександрович - головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм.

Мужеська Ірина Володимирівна - спеціаліст І категорії відділу контролю за благоустроєм.

- Довідка про результати перевірки Мужеська Ірина Володимирівна

Павлущенко Інна Валеріївна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Павлущенко Інна Валеріївна.

Міхнюк Ніна Петрівна - державний адміністратор сектору видачі документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг. 

Довідка про результати перевірки Міхнюк Ніна Петрівна

Ющенко-Савенкова Олена Вікторівна - завідувач сектором інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру – адміністратор відділу (центру) надання адміністративних послуг.

- Довідка про результати перевірки Ющенко-Савенкова Олена Вікторівна

Остапенко Надія Іванівна - головний спеціаліст відділу з питань кадрової роботи та державної служби.

Довідка про результати перевірки Остапенко Надії Іванівни

Росла Світлана Володимирівна - головний спеціаліст юридичного відділу.

Довідка про результати перевірки Рослої Світлани Володимирівни.

Кулик Тетяна Олександрівна - старший інспектор юридичного відділу.

Довідка про результати перевірки Кулик Тетяни Олександрівни.

Бабська Ірина Анатоліївна - головний спеціаліст відділу організації діловодства.

- Довідка про результати перевірки Бабської Ірини Анатоліївни.

Пономаренко Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу організації діловодства.

- Довідка про результати перевірки Пономаренко Ірини Олександрівни

Антонюк Аліна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Антонюк Аліни Анатоліївни.

Гвоздікова Ірина Михайлівна - провідний спеціаліст відділу контролю.

- Довідка про результати перевірки Гвоздікова Ірина Михайлівна

Акопова Ануш Едуардівна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

- Довідка про результати перевірки Акопова Ануш Едуардівна

Горбаньова Ганна Вікторівна - головний спеціаліст відділу економіки.

- Довідка про результати перевірки Горбаньової Ганни Вікторівни

Собко Ольга Леонідівна - головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

- Довідка про результати перевірки Собко О.Л.

Піддубний Сергій Вадимович - спеціаліст І категорії відділу обліку та розподілу житлової площі.

- Довідка про результати перевірки Піддубного Сергія Вадимовича

Бєлоус Олександр Олексійович - старший інспектор сектору з питань оборонної та мобілізаційної роботи.

- Довідка про результати перевірки Бєлоуса Олександра Олексійовича

Довженко Наталія Михайлівна - заступник начальника відділу адміністративно-господарського забезпечення.

Довідка про результати перевірки Довженко Наталії Михайлівни.

Златнік Олена Леонідівна - старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Златнік Олена Леонідівна.

Остапенко Костянтин Іванович - старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Остапенко Костянтин Іванович

Туранський Олег Дмитрович - старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Туранський Олег Дмитрович

Норенко Тетяна Анатоліївна - головний спеціаліст юридичного відділу.

- Довідка про результати перевірки Норенко Тетяна Анатоліївна

Загородня Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

- Довідка про результати перевірки Загородня Ольга Миколаївна

Петрова Наталія Олександрівна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців.

Довідка про результати перевірки Петрової Наталії Олександрівни

Дитюк Людмила Василівна - головний спеціаліст відділу економіки.

- Довідка про результати перевірки Дитюк Людмила Василівна

Кравченко Анна Анатоліївна - головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю і ЗМІ.

- Довідка про результати перевірки Кравченко Анни Анатоліївни

Семенець Анатолій Олександрович - старший інспектор відділу адміністративно-господарського забезпечення.

- Довідка про результати перевірки Семенця Анатолія Олександровича

Бібікова Інна Миколаївна - спеціаліст І категорії відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Бібікової Інни Миколаївни

Бреус Лариса Анатоліївна - завідувач сектору з питань опіки та піклування.

- Довідка про результати перевірки Бреус Лариси Анатоліївни

Бабич Яніна Олександрівна - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Бабич Яніни Олександрівни.

Горова Ніна Миколаївна - головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій громадян.

- Довідка про результати перевірки Горової Ніни Миколаївни.

Дзюба Тетяна Вікторівна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Дзюби Тетяни Вікторівни

Деревецька Наталія Петрівна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Деревецької Наталії Петрівни

Йосипенко Ольга Іванівна - головний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

- Довідка про результати перевірки Йосипенко Ольги Іванівни

Корюковець Юрій Васильович - начальник відділу державних соціальних інспекторів.

- Довідка про результати перевірки Корюковця Ю.В.

Кохан Наталія Олександрівна - провідний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

- Довідка про результати перевірки Кохан Наталії Олександрівни.

Крисін Олександр Вікторович - начальник відділу автоматизованих систем управління.

- Довідка про результати перевірки Крисіна Олександра Вікторовича

Кравченко Лілія Володимирівна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Кравченко Лілії Володимирівни.

Козлова Тетяна Анатоліївна - провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Козлової Тетяни Анатоліївни

Лелікова Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

- Довідка про результати перевірки Лелікової Ірини Олександрівни

Литвинов Ігор Геннадійович - начальник відділу праці та соціально-трудових відносин.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Литвинова Ігоря Геннадійовича.

Охріменко Олександра Євгеніївна - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Охріменко Олександри Євгеніївни.

Максименко Ольга Олександрівна - спеціаліст І категорії відділу праці та соціально-трудових відносин.

Довідка про результати перевірки Максименко Ольги Олександрівни

Матвійчук Надія Миколаївна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

Довідка про результати перевірки Матвійчук Надії Миколаївни

Марченко Ганна Іванівна - начальник відділу фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Марченко Ганна Іванівна

Нагорна Тетяна Григорівна - провідний спеціаліст фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Нагоної Тетяни Григорівни

Німченко Вікторія Миколаївна - провідний спеціаліст відділу соціальних програм.

Довідка про результати перевірки Німченко Вікторія Миколаївна.

Ніколаєва Олена Анатоліївна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

Довідка про результати перевірки Ніколаєвої Олени Анатоліївни.

Поліщук Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Поліщук Ольги Миколаївни

Сандугей Ніна Сергіївна - заступник начальника відділу персоніфікованого обліку пільг.

Довідка про результати перевірки Сандугей Ніни Сергіївни

Сингаївська Оксана Володимирівна - головний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Сингаївської Оксани Володимирівни.

Старовойт Галина Григорівна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Старовойт Галини Григорівни

Філоненко Євгенія Миколаївна - провідний спеціаліст відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Філоненко Євгенії Миколаївни.

Філоненко Людмила Анатоліївна - завідувач сектору внутрішнього фінансового контролю.

- Довідка про результати перевірки Філоненко Людмила Анатоліївна

Цибенко Олена Олександрівна - начальник відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Цибенко Олени Олександрівни

Черкасова Марія Миколаївна - головний спеціаліст відділу фінансового обліку та звітності.

Довідка про результати перевірки Черкасової Марії Миколаївни

Щотка Світлана Миколаївна - головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу.

Довідка про результати перевірки Щотки Світлани Миколаївни

 

Довідка про результати перевірки Сливи Віктора Михайловича

 

 Довідка про результати перевірки Карпенко Тетяни Василівни

 
 
 
 
 
 

Гапоненко Ольга Василівна - начальник відділу соціальних програм.

Довідка про результати перевірки Гапоненко Ольги Василівни

Дударенко Юлія Леонідівна - головний спеціаліст відділу соціальних програм.

 Довідка про результати перевірки Дударенко Ю.Л.

Дубас Валентина Павлівна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

- Довідка про результати перевірки Дубас В.П.

Дерепа Ірина Антонівна - головний спеціаліст відділу прийому громадян.

Довідка про результати перевірки Дерепи Ірини Антонівни

Денисюк Аліна Іванівна - заступник начальник відділу фінансового обліку та звітності.

- Довідка про результати перевірки Денисюк Аліни Іванівни.

Загоровський Болеслав Юрійович - головний спеціаліст відділу автоматизованих систем управління.

- Довідка про результати перевірки Загоровського Болеслава Юрійовича.

Ковальова Світлана Едуардівна - спеціаліст І категорії відділу прийому громадян.

Довідка про результати перевірки Ковальової Світлани Едуардівни

Кулик Вадим Ігорович - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Кулика Вадима Ігоровича.

Максименко Сергій Леонідович - начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Довідка про результати перевірки Максименка С.Л.

Мусатова Галина Анатоліївна - начальник відділу нагляду за призначенням пенсій.

Довідка про результати перевірки Мусатової Галини Анатоліївни

Одинцова Катерина Леонідівна - головний спеціаліст відділу автоматизованих систем управління.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Одинцової Катерини Леонідівни.

Олійник Наталія Валеріївна - начальник відділу з питань соціального захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.

 Довідка про результати перевірки Олійник Наталії Валеріївни

Пасечник Оксана Ярославівна - державний соціальний інспектор відділу державних соціальних інспекторів.

 Довідка про результати перевірки Пасечник Оксани Ярославівни

Пікулик Оксана Василівна - головний спеціаліст відділу нагляду за призначенням пенсій.

 Довідка про результати перевірки Пікулик Оксана Василівна

Полянська Лариса Іванівна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Довідка про результати перевірки Полянської Лариси Іванівни

Проскурніна Ольга Миколаївна - головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи.

Довідка про результати перевірки Проскурніна Ольга Миколаївна

Сириця Людмила Олександрівна - начальник відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

Довідка про результати перевірки Сириці Людмили Олександрівни

Самойленко Ірина Володимирівна - заступник начальника відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

 Довідка про результати перевірки Самойленко Ірини Володимирівни

Смоляр  Іван Іванович - спеціаліст І категорії сектору з питань опіки та піклування.

 Довідка про результати перевірки Смоляра Івана Івановича.

Сацюк Галина Миколаївна - заступник начальника відділу прийому громадян.

 Довідка про результати перевірки Сацюк Галини Миколаївни

Ситюк Наталія Григорівна - начальник відділу обслуговування статусних категорій громадян.

 Довідка про результати перевірки Ситюк Наталія Григорівна

Терешкова Анна Валентинівна - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин.

 Довідка про результати перевірки Терешкової Анни Валентинівни

Чупахіна Лілія Василівна - головний спеціаліст відділу прийому громадян.

 Довідка про результати перевірки Чупахіної Лілії Василівни.

Шитий Олексій Сергійович - головний спеціаліст відділу обслуговування статусних категорій громадян.

 - Довідка про результати перевірки Шитого Олексія Сергійовича 

Шоломицька Тетяна Миколаївна - спеціаліст І категорії відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Шоломицької Тетяни Миколаївни.

Довгуша Ніна Миколаївна - начальник відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Довгуша Ніна Миколаївна

Дергач Тетяна Олексіївна - начальник відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Дергач Тетяна Олексіївна

Кондратенко Олександр Васильович - головний спеціаліст-бухгалтер.

 Довідка про результати перевірки Кондратенко Олександр Васильович

Полурез Оксана Вікторівна - провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Полурез Оксани Вікторівни

Захарченко Наталя Олексіївна - головний спеціаліст відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Захарченко Наталя Олексіївна

Титух Інна Олександрівна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Титух Інна Олександрівна

Бутрик Яна Петрівна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

 Довідка про результати перевірки Бутрик Яни Петрівни

Мошкова Тетяна Сергіївна - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника).

 Довідка про результати перевірки Мошкової Тетяни Сергіївни

Криворучко Олексій Віталійович - провідний спеціаліст відділу обліку та розподілу житлової площі.

 Довідка про результати перевірки Криворучко Олексія Віталійовича

Першун Вячеслав Борисович - інженер І категорії інженерно-господарського відділу.

Базильчук Крістіна Сергіївна - заступник начальника управління освіти та інноваційного розвитку – начальник відділу з навчальної та виховної роботи.

 Довідка про результати перевірки Базильчук Крістіни Сергіївни

Самутіна Оксана Сергіївна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

 Довідка про результати перевірки Самутіна Оксана Сергіївна

Шпильовий Олександр Володимирович - економіст групи оренди та державних закупівель.

Сатко Валентина Олександрівна - економіст групи оренди та державних закупівель.

Шапран Сергій Валерійович - керівник групи оренди та державних закупівель.

Волохов Олександр Олександрович - провідний фахівець групи оренди та державних закупівель.

Шевченко Тамара Володимирівна - керівник фінансово-матеріальної групи.

Халімон Валентина Федорівна - бухгалтер групи розрахунків заробітної плати з робітниками та службовцями.

Качмарський Євгеній Іванович - начальник інженерно-господарського відділу.

Довбиш Євген Іванович - інженер І категорії інженерно-господарського відділу.

Смірнова Світлана Дмитрівна - економіст інженерно-господарського відділу.

Яценко Олена Петрівна - керівник групи розрахунків з робітниками та службовцями.

Шевченко Алла Миколаївна - бухгалтер фінансово-матеріальної групи.

Малиновська Тетяна Миколаївна - секретар інженерно - господарського відділу.

Осташевський Тарас Юрійович - економіст групи оренди та державних закупівель.

Кушніренко Павло Борисович - головний спеціаліст - юрист відділу організаційного та кадрового забезпечення.

 Довідка про результати перевірки Кушніренко Павла Борисовича

Попова Тетяна Станіславівна - інженер І категорії інженерно-господарського відділу.

Воробцова Віра Іванівна - головний спеціаліст відділу праці та соціально - трудових відносин.

 Довідка про результати перевірки Воробцової Віри Іванівни

Феденко Вікторія Олегівна - економіст групи оренди та державних закупівель.

Пшенична Галина Іванівна - бухгалтер фінансово - матеріальної групи.

Осадчий Ігор Олександрович - інженер інженерно - господарського відділу.

Білошицька Аліна Федорівна - економіст планової групи.

Косюк Ірина Миколаївна - фахівець І категорії фінансово - матеріальної групи.

Чубар Ірина Вікторівна - бухгалтер І категорії групи розрахунків з робітниками та службовцями.

Койдан Пелагея Олександрівна - бухгалтер фінансово - матеріальної групи.

Кучерук Ольга Олександрівна - бухгалтер фінансово - матеріальної групи.

Котляр Ольга Володимирівна - провідний бухгалтер групи розрахунків з робітниками та службовцями.

Воробей Тимур Миколайович - головний спеціаліст відділу праці та соціально-трудових відносин.

 Довідка про результати перевірки Вороб’я Тимура Миколайовича

Печерська Катерина Олександрівна - головний спеціаліст організаційного відділу.

 Довідка про результати перевірки Печерська Катерина Олександрівна

Жеревчук Вікторія Вікторівна - старший інспектор відділу з питань майна комунальної власності.

Патер Оксана Ігорівна - начальник інформаційно-аналітичного відділу.

 Довідка про результати перевірки Патер Оксани Ігорівни

Д'яченко Сергій Вікторович - головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм.

 - Довідка про результати перевірки Д'яченко Сергій Вікторович.

Копил Тетяна Василівна -  заступник начальника управління освіти та інноваційного розвитку – начальник відділу з навчальної та виховної роботи.

 - Довідка про результати перевірки Копил Тетяни Василівни

Царик Сергій Анатолійович - завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобігання та виявлення корупції.

Цап Василь Володимирович - головний спеціаліст відділу з питань надзичайних ситуацій. 

Довідка про результати перевірки Цапа Василя Володимировича

Бондарєв Вячеслав Миколайович - спеціаліст I категорії  відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку.

Довідка про результати перевірки Бондарєва Вячеслава Миколайовича

Давидяк Марина Ярославівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Давидяк Марини Ярославівни

Кришталь Наталія Володимирівна - спеціаліст І категорії відділу праці та соціально-трудових відносин.

Довідка про результати перевірки Кришталь Наталії Володимирівни

Герасименко Світлана Леонтіївна - головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг.

 Довідка про результати перевірки Герасименко Світлана Леонтіївна

Вакулін Олена Володимирівна - спеціаліст І категорії відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій.

 Довідка про результати перевірки Вакулін Олена Володимирівна

Цімох Олена Григорівна - спеціаліст І категорії відділу персоніфікованого обліку пільг.

 Довідка про результати перевірки Цімох Олени Григорівни

Гандерук Оксана Віталіївна - головний спеціаліст державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів.

 Довідка про результати перевірки Гандерук Оксана Віталіївна

Загляда Тетяна Антонівна - спеціаліст І категорії Управління праці та соціального захисту населення.

Довідка про результати перевірки Загляди Тетяни Антонівни

Мельниченко Наталія Іванівна - головний спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення.

- Повідомлення про припинення перевірки щодо Мельниченко Наталія Іванівна

Сіроштан Олена Володимирівна - головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Сіроштан Олени Володимирівни

Данилюк Тетяна Вікторівна - адміністратор сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг. 

Довідка про результати перевірки Данилюк Тетяни Вікторівни

Семенова Катерина Валеріївна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Кама Тарас Миколайович - спеціаліст І категорії відділу контролю за благоустроєм.

Довідка про результати перевірки Кама Тараса Миколайовича

Шапран Руслана Валеріївна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Шапран Руслани Валеріївни

Рябуха Олена Михайлівна - головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями громадян.

Довідка про результати перевірки Рябухи Олени Михайлівни

Супрун Інна Григорівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Супрун Інни Григорівни

Лата Ірина Михайлівна - адміністратор сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру відділу (центру) надання адміністративних послуг.

Довідка про результати перевірки Лати Ірини Михайлівни

Нечаюк Наталія Володимирівна - провідний спеціаліст відділу з питань експлуатації житлового та нежитлового фонду.

Довідка про результати перевірки Нечаюк Н.В.

Сіренко Сергій Анатолійович - головний спеціаліст - юрист відділу будівництва, архітектури та землекористування.

Гедзюк Андрій Дмитрович - старший інспектор відділу капітального будівництва.

Довідка про результати перевірки Гедзюка Андрія Дмитровича

Смолярова Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини.

Довідка про результати перевірки Смолярової Ірини Олександрівни

Кареліна Дарина Володимирівна - головний спеціаліст інформаційно-аналітичного відділу.

Довідка про результати перевірки Кареліної Дарини Володимирівни

Піхаленко Олена Борисівна - старший інспектор відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Даниленко Тетяна Вікторівна - головний спеціаліст сектору організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови.

Довідка про результати перевірки Даниленко Тетяна Вікторівна

Підвисоцька Євгенія Вячеславівна - адміністратор сектору інформаційного забезпечення надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

Довідка про результати перевірки Підвисоцької Євгенії Вячеславівни

Колодіна Олена Олександрівна - адміністратор сектору надання адміністративних послуг

Довідка про результати перевірки Колодіна Олена Олександрівна

Білова Катерина Євгеніївна - провідний спеціаліст відділу приватизації державного житлового фонду.

Довідка про результати перевірки Білової Катерини Євгеніївни

Петрик Вадим Станіславович - головний спеціаліст відділу контролю за благоустроєм.

Загрійчук Юлія Миколаївна - провідний спеціаліст відділу соціальної роботи.

Довідка про результати перевірки Загрійчук Юлії Миколаївни

Федоренко Оксана Петрівна - спеціаліст І категорії відділу соціальної роботи.

Береза Юлія Петрівна - головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення, економіки природокористування та звязків з громадськістю управління регулювання стану навколишнього природного середовища.

- Довідка про результати перевірки Берези Юлії Петрівни

Версiя для друку