Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку
Положення про відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та посадові інструкції працівників відділу >>>

Начальник  відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації - Шевченко Олена Володимирівна

Біографічна довідка >>>

 

 

 

Відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку

Місце знаходження відділу: м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15 (колишня вул. Суворова), 2 та 3 поверхи, кім. 218, 219, 317.

Основними завданнями відділу є:

Забезпечення реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі, побутового обслуговування населення та підприємництва.

Залучення на споживчий ринок товарних ресурсів міста Києва, інших регіонів України для забезпечення мешканців району необхідними товарами.

Взаємодія з відповідними органами влади у сфері захисту прав споживачів.

Впровадження   затверджених   в    установленому   порядку   правил торговельної     діяльності,     правил     побутового     обслуговування     населення, правил торгівлі на ринках, забезпечення в межах повноважень контролю за їх дотриманням, здійснення заходів щодо вдосконалення торговельного та побутового обслуговування населення.

Здійснення у межах своєї компетенції і встановлених законодавством вимог організації контролю за якістю обслуговування населення підприємствами роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.

Координація  роботи  підприємств  торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування  незалежно   від   форм   власності  та відомчої належності, пов’язаної з розвитком їх інфраструктури, впровадження нових форм торговельного обслуговування населення.

Надання методологічної, консультативної і організаційної допомоги підприємствам   торгівлі,   ресторанного господарства, побутового обслуговування та ринкам, незалежно від форм власності та підпорядкування, окремим громадянам з питань, що відносяться до компетенції відділу.

Участь у підготовці та виконанні програм економічного і соціального розвитку, спрямованих на підвищення рівня забезпечення населення продовольчими та  непродовольчими   товарами,   підвищення  рівня   побутового   обслуговування населення.

Начальник відділу: Шевченко Олена Володимирівна,  280-21-28;

Заступник начальника відділу: Науменко Наталія Леонідівна, 280-23-85;

Головний спеціаліст: Кацалап Алла Іванівна, 280-17-25;

Головний спеціаліст: Хворостовський Сергій Миколайович, 280-54-70;

Головний спеціаліст: Гопик Тетяна Олександрівна, 280-44-43;

Головний спеціаліст: Поліщук Наталія Борисівна, 280-03-36

Email: trade@pechrda.gov.ua

Години прийому громадян не встановлено. Відділ працює за режимом роботи апарату райдержадміністрації.

Версiя для друку