Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку
Положення про відділ підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та посадові інструкції працівників відділу >>>

Начальник  відділу підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації - Шевченко Олена Володимирівна

Біографічна довідка >>>

 

 

 

Місцезнаходження: 01010, м. Київ, вул. М. Омеляновича-Павленка, 15 (колишня вул. Суворова)

Електронна адреса:  trade@pechrda.gov.ua

 

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Кабінет

Телефон

Начальник відділу

Шевченко Олена Володимирівна

306

280-21-28

Заступник начальника

Науменко Наталія Леонідівна

219

280-23-85

Головний спеціаліст

Кацалап Алла Іванівна

218

280-17-25

Головний спеціаліст

Хворостовський Сергій Миколайович

219

280-54-70

Головний спеціаліст

Гопик Тетяна Олександрівна

219

280-44-43

Головний спеціаліст

Поліщук Наталія Борисівна

219

280-03-36

Розклад роботи:

понеділок-четвер з 09:00 до 18:00

п’ятниця з 09:00 до 16:45

обідня перерва з 13:00 до 13:45

Основні завдання відділу:

  1. Організація та здійснення заходів щодо забезпечення ефективної реалізації державної регуляторної політики та сприяння розвитку підприємництва у Печерському районі міста Києва.
  2. Забезпечення реалізації державної політики у сфері внутрішньої торгівлі, побутового обслуговування населення та підприємництва.
  3. Залучення на споживчий ринок товарних ресурсів міста Києва, інших регіонів України для забезпечення мешканців району необхідними товарами.
  4. Взаємодія з відповідними органами влади у сфері захисту прав споживачів.
  5. Впровадження   затверджених   в    установленому   порядку   правил торговельної     діяльності,     правил     побутового     обслуговування     населення, правил торгівлі на ринках, забезпечення в межах повноважень контролю за їх дотриманням, здійснення заходів щодо вдосконалення торговельного та побутового обслуговування населення.
  6. Здійснення у межах своєї компетенції і встановлених законодавством вимог організації контролю за якістю обслуговування населення підприємствами роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості.
  7. Надання методологічної, консультативної і організаційної допомоги підприємствам   торгівлі,   ресторанного господарства, побутового обслуговування та ринкам, незалежно від форм власності та підпорядкування, окремим громадянам з питань, що відносяться до компетенції відділу.
  8. Участь у підготовці та виконанні програм економічного і соціального розвитку, спрямованих на підвищення рівня забезпечення населення продовольчими та  непродовольчими   товарами,   підвищення  рівня   побутового   обслуговування населення.
  9. Організація та проведення сільськогосподарських ярмарок на території Печерського району.

 

Корисні посилання:

Департамент підприємництва, торгівлі та споживчого ринку КМДА

 

Нормативно-правова база: 

Конституція України;

Закон України «Про звернення  громадян»;

Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»;

Закон України № 1023-XII «Про захист прав споживачів»;

Закон України  «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні»; 

Закон України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні»; 

Закон України  «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового,коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів»;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів»  від 15 червня  2006 року N 833;

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження правил побутового обслуговування населення» від 16 травня 1994 року N 313;

Рішення Київської міської ради від 6 липня 2017 року  № 732/2894 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках у місті Києві» 

Версiя для друку